|| Informācija par projektu | Konferences un semināri | Apmācības | Publikācijas | Programmatūras tehnoloģijas | Multivides tehnoloģijas ||

- 2007. gads

- 2006. gads

- 2005. gads

Konference Baltic IT&T 2007 un IST4Balt Seminārs “Towards an Information Society in the Baltic States” 2007.gada 18.aprīlis, Rīga, Latvija.

Semināru "Towards an Information Society in the Baltic States" organizē Rīgas Tehniskā Universitāte (RTU) sadarbībā ar EDNES un Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociāciju (LIKTA), Informācijas Sabiedrības Tehnoloģiju (IST) Eiropas Komisijas finansētā IST4Balt projekta (Informācijas Sabiedrības tehnoloģiju programmas popularizēšana Baltijas valstīs) ietvaros.

Semināra nolūks ir pastiprināt zinātnisko un tehnoloģisko sadarbību starp Eiropas Savienības valstīm sekojošās IKT (Informācijas un Komunikācijas Tehnoloģijas) nozarēs: IT lietojumi un pakalpojumi mobiliem lietotājiem un darbiniekiem, programmatūras un pakalpojumu izstrādes platformas, e-mācīšanās, e-loģistika, e-iekļaušana, intelektuālās IKT, digitālie kulturālie un zinātniskie resursi; kā arī informēt sabiedrību par iespējām kā IST aktivitātes var veicināt sadarbību starp Latviju un citām ES valstīm.

Semināra mērķis ir informēt par iespējām, kuras tiek piedāvātas Eiropas Komisijas finansētās IST 7. ietvarprogrammas ietvaros, ņemot vērā pieredzi, kas iegūta no dalības iepriekšējās IST ietvarprogrammu aktivitātēs.

Semināra mērķauditorija: piedalīties seminārā tiek aicināti visi interesenti, kas darbojas IKT nozarē, īsteno dažāda veida projektus vai arī vēlas piedalīties šāda veida aktivitātēs.

Seminārs tiek rīkots foruma Baltic IT&T 2007 ietvaros. Sīkāku informāciju par Baltic IT&T 2007 meklējiet konferences mājas lapā.

Semināra valoda: angļu.

Semināra norises vieta: viesnīca „Radisson SAS Daugava Hotel”, Kuģu iela 24, LV-1048, Rīga, Latvija, http://www.riga.radissonsas.com/

Reģistrācija semināram ir bezmaksas, un iekļauj semināra informatīvus materiālus, kafijas pauzes un pusdienas. Semināra dalībnieku skaits ir ierobežots, tāpēc iepriekšreģistrācija ir nepieciešama!

Ja vēlaties iegūt sīkāku informāciju par semināru, lūdzu, apmeklējiet semināra mājas lapu vai kontaktējieties ar Tatjanu Rikure
IST4Balt projekta menedžeri
e-pasts: ist4balt@cs.rtu.lv
Tālr./fakss: +371 7089096


Informācija par Latviju IST projekti Latvijā
IST notikumi
Augstākā izglītība un zinātne Latvijā
Saites
PriekšlikumiPēdējie FP7 izsaukumiBaltic IT&T 2008 brošūra Reģistrācijas forma